Wycieczka na lotnisko Chopina w Warszawie

Świetnie, że mogliśmy tam być. W towarzystwie pana Darka taty kolegi z klasy Ia. Byliśmy tam gośćmi specjalnymi, dlatego mogliśmy tam dużo więcej zobaczyć, aniżeli zwykły podróżny. Oprócz wyrobów z kości słoniowej i innych części zwierząt będących pod ochroną ,nielegalnie przewożonych, widzieliśmy szkolonego psa, który rozpoznaje węchem materiały wybuchowe, roboty do rozbrajania bomb no i mogliśmy pojeździć specjalnym urządzeniem do szybkiego przemieszczania się po lotnisku ­segwayem. Niesamowite wrażenie! Mogliśmy też sami rozpoznawać na monitorach, umieszczonych przy bramkach kontrolnych co widać w naszych plecakach i torbach podróżnych. Tu też było dużo emocji. Było niezwykle! Bardzo nam się podobało! Dziękujemy tacie Patryka z Ia.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress