TITLE

DESCRIPTION

Wycieczka do Białowieży

Na początku października byliśmy na dwudniowej wycieczce w Białowieży. Naszym celem było obejrzenie i doświadczenie w naturze tego wszystkiego, z czym zapoznawaliśmy się podczas naszych ostatnich lekcji przyrodniczych ( las jesienią, rodzaje lasów, gatunki drzew i ich liście, zwierzęta leśne, grzyby itd.) Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Rezerwatu Pokazowego Żubrów, z którego słynie Puszcza Białowieska. Z zaciekawieniem oglądaliśmy tam również inne zwierzęta jak wilki, dziki, łosie... Byliśmy także w bardzo ciekawym Muzeum Przyrodniczo-Leśnym, zwiedzaliśmy Park Pałacowy i Polanę Białowieską. Dużo spacerowaliśmy w czasie zajęć edukacyjnych, rozpoznając gatunki drzew liściastych i iglastych.
W czasie pobytu w ładnym hotelu nie zabrakło nam również innych atrakcji, takich jak zabawy na basenie, kolacja przy świecach, dyskoteka.
Następnego dnia w szkole stwierdziliśmy, że było fantastycznie! Polecamy!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress