Teatr Baj­ „Królowa Śniegu”­ – nasze sukcesy

Wszyscy lubimy mieć sukcesy. Staramy się, aby je osiągać. Właściwie nasze starania są już sukcesami. Napisanie pięknej literki, gdy wcześniej nie było to łatwe, wypowiedzenie poprawnie głoski, gdy wydawała się nie do wypowiedzenia czy zapanowanie nad sobą w czasie lekcji, chociaż chciałoby się właśnie pobiegać. Nie mówiąc o trudnej sztuce pisania i czytania.   W klasie założyliśmy "bank sukcesów"­ jest nim słoik zapełniany makaronikami­ naszymi sukcesami. Gdy uzbierał się już cały, triumfowaliśmy, cieszyliśmy się, bo wiedzieliśmy, że zasłużyliśmy na nagrodę. Zgodnie z naszymi wcześniejszymi ustaleniami był to wyjazd do teatru. Tym razem byliśmy na spektaklu "Królowa Śniegu" w teatrze Baj.     Podobało nam się.Ciekawe co będzie, gdy nazbieramy następny "słoik sukcesów". Będziemy się starać. Trzymajcie za nas kciuki i życzcie wytrwałości...    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress