Rodzice – nasi idole!

Nasi Rodzice są naszymi idolami, bohaterami, wzorem do naśladowania. Bardzo ich kochamy. Lubimy się nimi chwalić. Uwielbiamy, gdy nam pomagają, są z nami. Każdy z nas ma wiele do powiedzenia o swoich rodzicach. Ale Rodzice mogą zrobić to sami w naszej klasie, opowiadając o sobie, o swoim ciekawym zawodzie, podzielić się z nami swoim doświadczeniem, ciekawymi informacjami.   Długo czekaliśmy na pierwszego Rodzica. Ale wreszcie pojawił się. 21 stycznia. Odwiedził nas tata Dawida. Okazało się, że ma bardzo ciekawy zawód. Jest trenerem, ale nie "tresuje", jak ktoś z nas zgadywał, a raczej szkoli i organizuje różne szkolenia. Nas również przeszkolił. Jesteśmy teraz "Mistrzami komunikacji". Dostaliśmy nawet dyplom ukończenia takiego kursu.Były ćwiczenia z zakresu dykcji, dobrego porozumiewania się. Rysowaliśmy, robiliśmy scenki. Nawet nagrywaliśmy się.   Bardzo nam się podobało. Dziękujemy tacie Dawida i zapraszamy innych naszych bohaterów. Miło nam będzie Was gościć.      

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress