Rodzice- nasi idole cz.III

Najnowsze technologie w naszej klasie.   Tym razem znaleźliśmy się w pradawnym świecie dinozaurów. Te same ścieżki, pradawny las. No i one...dinozaury. Począwszy od jaj, poprzez "małe", aż do dorosłych osobników. Mogliśmy spotkać się z nimi prawie oko w oko. W wirtualnym świecie, spoglądając przez specjalne okulary, przypominające trochę maskę, a trochę lornetkę, w specjalnym niemalże hełmie. Kogoś z nas praptak niemal musnął swym skrzydłem. Ktoś  inny bawił się z "małym" diplodokiem. A jeszcze ktoś z nas krzyknął z przerażenia widząc groźnego tyranozaura ścigającego swą ofiarę.(Na szczęście do zguby nie doszło).   W trójwymiarowym świecie dinozaurów znaleźliśmy się dzięki kolejnemu naszemu bohaterowi- tacie Emilki, który odwiedził nas 21 marca. Zaprezentował On nam najnowsze technologie, które z pewnością będą kiedyś wykorzystywane także do nauki w szkołach, na różnych lekcjach. Tym właśnie zajmuje się tata Emilki. To kolejny nasz idol. Dodamy jeszcze, iż na koniec wizyty dostaliśmy jajka...nie, nie dinozaurów, niestety, ale za to z niespodzianką. Było ciekawie i słodko. Dziękujemy tacie Emilki.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress