TITLE

DESCRIPTION

Projekt „Wybieram wodę”

Ostatnio w czasie lekcji sporo było o wodzie.Woda w powietrzu (chmury, ich rodzaje), rodzaje opadów, obieg wody w przyrodzie; woda w glebie,zbiorniki wodne,woda-źródło istnienia wszekich form życia na ziemi; i wreszcie rola ,jaką odgrywa woda w organizmie człowieka i co jest głównym źródłem wody w jego diecie. Każdy temat był interesujący, najbardziej jednak zaciekawiliśmy się tym, iż każdy produkt spożywczy zawiera wodę: czipsy i herbatniki też. Poruszaliśmy również problem zanieczyszczenia wód i jego skutków.Potem wspólnie przygotowaliśmy plakat i dołączyliśmy go do plakatów przygotowanych przez inne klasy, uczestniczące również w projekcie.Spotkaliśmy się z nimi na sali gimnastycznej, gdzie robiliśmy różne doświadczenia związane oczywiście z...wodą. Było naukowo i ciekawie...

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress