Listopadowy Dzień Dobrego Słowa

Dnia 16 listopada nasza klasa, wraz z równoległa klasą IA uczestniczyliśmy w Dniu Dobrego słowa w naszej szkole. Odbywa się on raz w miesiącu. Organizowały go tym razem nasze panie.   Ponieważ miesiąc listopad jest miesiącem bardzo refleksyjnym i skłaniającym do różnych przemyśleń na temat życia i umierania (odwiedzamy groby bliskich), wspólnie stworzyliśmy z innymi klasami bank słów na "pochmurne dni", na chwile, w których przeżywamy smutek, złość, przygnębienie i inne trudne dla nas odczucia.   Każda klasa napisała słowa, które pomagają, wzmacniają. Umieściliśmy je w " Pudełkach z Dobrymi Słowami na pochmurne dni". Możemy zawsze do nich sięgnąć, gdy jest nam smutno, przykro i ciężko."   Mamy nadzieję jednak, że takich chwil będziemy mieć jak najmniej, czego również życzymy wszystkim. Pamiętajmy, że nawet bardzo trudne chwile dużo nas uczą i wzmacniają nas na przyszłość.   Powodzenia! Dużo Dobrych Słów i Dużo Dobrego życzą wszystkim klasy IB i IA.    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress