TITLE

DESCRIPTION

Dzień Dobrego Słowa 13.02.2018

Dzień Dobrego Słowa - 13 lutego 2018  -Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
                                                                             w Jabłonnie
" Po co są dobre słowa?
   Żeby świat był kolorowy,
  Żeby było nam lepiej,
  Żeby błysk w oku był nowy.
  Żeby serce mocniej biło,
  Żeby wszystkim się dobrze i szczęśliwie żyło..."
      Dzień Dobrego Słowa w lutym przygotowała klasa III b. Wszyscy wspólnie ustalili, że trzeba przypomnieć ideę tego Dnia i jego cel. Uczniowie szukali odpowiedzi na pytanie po co są dobre słowa. Swoje odpowiedzi umieścili na gazetce szkolnej w formie wierszyków o dobrych słowach. A że w lutym Dzień Dobrego Słowa  jest bardzo bliski Walentynkom, znalazły się tam również rymowane życzenia walentynkowe. Padła także propozycja dla innych klas, aby dołączyły do twórczości klasy III b. Wszyscy chętnie się zgodzili. Atmosfera tego dnia była serdeczna i miła. Dobre Słowa kwitły w naszej szkole.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress