Aksamitny Królik – wyjazd do teatru Guliwer

Szkoła to nie tylko lekcje. Sporo się dzieje też pomiędzy nimi. Bawimy się w czasie teatrzyków, uczymy w trakcie akademii, bierzemy udział w przedstawieniach i ciekawych projektach.     Dnia 26 listopada pojechaliśmy do Teatru Guliwer na spektakl "AKSAMITNY KRÓLIK' w reżyserii Waldemara Raźniaka. Po spektaklu mieliśmy sporo przemyśleń. A co w trakcie...? Bywa tak, że z pozoru zwyczajna zabawka staje się dla nas czymś wyjątkowym ­ na przykład przyjacielem. O tym właśnie opowiada historia Aksamitnego Królika i chłopca, który otrzymał go z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Królik trafił do rąk chłopca w trudnym dla niego czasie. Obcowanie z nim staje się dla niego najlepszym lekarstwem na dziecięce troski... Cała historia zaś opowiadana jest z perspektywy innych zabawek zamieszkujących pokój chłopca...   Ciekawe? Zachęcamy do obejrzenia!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress